TARTUMAATERVIS = TERVISE JA  TURVALISUSE = HEAOLU ARENDAMINE TARTUMAAL

Eesti English Русский
Menüü
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Otsi

Uudised

08/12/2014 12:57  Õpilaste arvates teeb koolitoit targaks ja tugevaks
Tervise Arengu Instituudi korraldatud õpilaste omaloomingukonkursile „Reklaam koolitoidule“ laekus kokku 556 tööd, mille peamiseks sõnumiks oli, et koolitoit teeb targaks ja tugevaks. Konkursi esikohad läksid Tallinna Reaalkooli ja Tõrva Gümnaasiumi õpilasele. 
 
Konkursile olid oodatud 1.–12. klassi õpilaste plakatid ja videod, mis reklaamiksid koolitoitu ja veenaksid noori koolitoitu sööma. Töid hinnanud žürii sõnul oli tervislikkuse kõrval välja toodud ka seda, et koolitoit on maitsev ja tasuta ning et seda tasub eelistada kiirtoidule ja näksimistele, sest sellest saab jõudu kogu päevaks.  Koolinoorte videod, mida laekus konkursile kokku 18, aga kummutasid müüti, et koolitoitu kõigile ei jätku. 

Žürii poolt ära märgitud tööde seas oli ka Konguta kooli õpilase Madli Saarela looming. 
 
 
Kõigi võitnud ja äramärgitud töödega saab tutvuda Terviseinfo portaalis või Tervise Arengu Instituudi Facebooki lehel. 
 
Võitnud õpilastele on auhindadeks ekstreemkaamera ja raamatupoe kinkekaart. Parima video esitanud grupile on auhinnaks LCD-teler, mis jääb klassi või kooli käsutusse.  
 
Kaheksandat korda toimunud konkursi eesmärgiks on pöörata suuremat tähelepanu koolitoidu temaatikale ning innustada koolitoitlustajaid kooliõpilaste tööde varal muutma sööklate toit mitmekesisemaks, uudsemaks ja sööklad meeldivamaks paigaks.
 
 


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tartumaa Tervisetuba • Tartumaa Omavalitsuste Liit • Pepleri 6 • 51003 Tartu • E-R 8-16  • lea.saul@tartumaa.ee

Self guided audio tour app image